Pozycjonowanie stron SEO

o mnie przyjaciele moje prace polecam kontakt  • SEO
  • aktualizacja
  • indeksowanie
  • optymalizacja
  • promocja stron
  • tworzenie stron
  • web positioning
  • pozycjonowanie
  • administrowanie
  • windowanie stron

english version  english version - Pozycjonowanie stron SEO

 

Pozycjonowanie stron www

Co to jest web positioning?

Terminem tym określa się internetową pozycję strony www w internecie. Jej wypozycjonowanie w wyszukiwarkach i katalogach sprawia, że jest ona dostępna nie tylko dla Ciebie. Jeżeli więc nie masz wypozycjonowanej strony, to jest ona praktycznie w internecie niewidzialna.
Buszujący w sieci szukają Twej strony www stosując internetowe wyszukiwarki. Wpisują do jej okienka frazy lub słowa kluczowe i winikiem tej operacji jest lista znalezionych adresów stron www. Lista ta często składa się z wielu tysięcy tzw. rekordów. Web positioning pozwoli wypromować Twoją stronę wysoko, na czołowe miejsca i przyczyni się do zwiększenia jej oglądalności i popularności w sieci.
Web positioning to obecnie najbardziej efektywna metoda zwiększania zainteresowania serwisem internetowym. Obecność strony na czołowych miejscach w wyszukiwarkach jest kluczowym czynnikiem sukcesu działań marketingowych on-line.

Ile to kosztuje?

Ze względu na istniejącą konkurencję i różnorodność treści witryn internetowych (oferowane usługi bądź produkty), najbardziej optymalnym sposobem wyceny wypozycjonowania witryny www jest indywidualna, realna ocena skuteczności działań przy promocji strony w IT. Możliwe jest zastosowanie kilku opcji realizujących powyższe zamierzenia:
- usługa ryczałtowa, np. miesięczna permanentna opieka na serwisem internetowym pod kątem czuwania nad odpowiednią, wysoką pozycją w wynikach wyszukiwarek; koszt szacunkowy 300,-zł/m-c (netto),
- usługa jednorazowa, (trwająca ok. 3 miesiące), acz dająca zadowalający efekt przez kilka lat; całkowity koszt szacunkowy 1000,-zł (netto) czyli ok. 330,-zł/m-c (netto).

Od teorii do czynów!

Na początek należy zoptymalizować kod HTML strony (metatagi) pod kątem sieciowych robotów wyszukiwawczych. Strona www powinna zostać zgłoszona do światowych i krajowych wyszukiwarek oraz katalogów stron. Niestety jest to czynność czasochłonna, wymagająca wytrwałości oraz znajomości zagadnienia. Pierwsze efekty widoczne są w wyszukiwarkach polskich już po 2 tygodniach. Całkowite wypozycjonowanie strony jest uzależnione od wielu czynników obiektywnych i trwa nawet do 8-12 tygodni.


Jestem do dyspozycji. Mój wysiłek przysporzy Ci zwiększoną frekwencję na Twojej stronie www.

Życzę samych pierwszych pozycji !!!

 

Strony www - tworzenie, administrowanie i aktualizacja, indeksowanie, pozycjonowanie, optymalizacja i windowanie w wyszukiwarkach google, yahoo, msn... oraz w wielu katalogach polskich i zagranicznych. Skuteczny web positioning SEO to doskonała promocja i gwarancja wysokiej pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwarek. Dobre wypozycjonowanie strony to najlepszy sposób na realne zaistnienie w niezliczonych zasobach IT.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody
na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.